July 22, 2024

6 nejlepších vitamínů pro růst vlasů

Vitamíny jsou pro růst vlasů stejně důležité jako pro ostatní části vašeho těla. Přečtěte si o nejdůležitějších vitamínech pro vlasy a doplňcích, které musíte vyzkoušet.

Bad hair days nejsou zrovna u nikoho oblíbené a lidé vždy sní o svůdných, vlajících kadeřích. Zatímco některé vlasové produkty vám mohou poskytnout dočasnou opravu, to, co opravdu potřebujete, je zaměřit se na zdravou výživu. Možná je načase zamyslet se nad tím, že tajemství k dosažení vašich cílů v oblasti vlasů spočívá také ve vašem denním příjmu vitamínů. Vitamíny hrají klíčovou roli, působí jako základní stavební kámen, který může pomoci proměnit matné vlasy ve svůdné kadeře a podpořit růst vlasů. Pokud to vaše každodenní jídlo nesnižuje, existuje spousta vitaminových doplňků pro růst vlasů, které můžete vyzkoušet.

Vitamíny pro růst vlasů

Udržování celkové výživné stravy je zásadní pro udržení zdravých, svůdných zámků. Vitamíny jsou také nesmírně důležité pro růst zdravých vlasů. Studie publikovaná v časopise Dermatology and Therapy zjistila, že nedostatek vitamínů může vést ke ztrátě vlasů, zejména vitamínů D, A, C a dalších. Základem je přidat do jídelníčku ty správné vitamíny, které pomáhají podporovat růst vlasů

1. Vitamín A

První na seznamu esenciálních vitamínů je vitamín A. Je to esenciální vitamín, který pomáhá vašim buňkám růst, což také pomáhá růstu vašich vlasů. Pomáhá také produkovat kožní maz, který udržuje pokožku hlavy hydratovanou a vlasy zdravé. Podporuje také růst vlasů.

Můžete vyzkoušet Nutriburst Multivitamin Gummies for Health & Vitality, což je amalgám vitamínů A, B, C, D, E a biotinu. Je bez cukru a vegetariánský, který podporuje růst vlasů a snižuje lámavost a podporuje zdraví vlasů.

2. Vitamíny skupiny B

B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 a B12 jsou součástí vitamínů B a jsou důležité pro zdravé vlasy. Studie ukázaly, že nedostatek vitamínů B může vést k problémům, jako je vypadávání vlasů.

Jedním z produktů, který slibuje, že bude vaším „dobrým přítelem, pokud si chcete udržet zdravé vlasy“, je Himalayan Organics Vitamin B Complex. Prémiový doplněk stravy, který nabízí komplexní směs základních vitamínů B. Díky svému silnému složení slibuje nejen zdravé vlasy, ale také podporu metabolismu a zdraví pokožky a podporu zdraví.

3. Vitamín C

Vitamin C, silný antioxidant, hraje důležitou roli při růstu zdravých vlasů. Věděli jste, že přispívá k produkci kolagenu, nejhojnější bílkoviny ve vašem těle? Je důležité udržovat vlasy zdravé a podporovat růst vlasů.

Můžete vyzkoušet Asterveda Lypo-Spheric Vitamin C Supplements. Dodává se v balení po 2 kusech a je bezlepkový. Pomocí lipozomální technologie dodávají tuto základní živinu přímo do buněk a zajišťují maximální absorpci. Nejen vlasům, ale také pomáhá posilovat imunitu, podporuje zářivost pokožky a udržuje celkové zdraví.

4. Vitamín D

Několik studií ukázalo, že nedostatek vitamínu D může vést k vypadávání vlasů. Pokud chcete podpořit růst vlasů a omezit jejich vypadávání, měli byste do svého jídelníčku přidat doplňky vitamínu D. Studie publikovaná v časopise Dermatology Practical and Conceptual zjistila, že nedostatečné hladiny vitaminu D mohou vést k vypadávání vlasů.

Můžete vyzkoušet vitamín D3 K2 MK7 od Carbamide Forte, což je rostlinný doplněk pro vegany pocházející z lišejníků. Dodává se v balení po 120 tabletách, které jsou vegetariánské a dobré pro udržení celkového zdraví.

5. Vitamín E

Stejně jako vitamín C je také vitamín E antioxidant, který pomáhá snižovat oxidační stres tím, že vyrovnává volné radikály. Studie prokázaly, že zahrnutí doplňků vitaminu E podporuje zdravou pokožku hlavy a vlasy. Pomáhá také udržovat růst vlasů.

Genone E-Gen 400 Vitamin E Capsules vám může pomoci získat zářivou pleť, lesklé vlasy a mladistvý vzhled. Tyto kapsle s vitamínem E jsou silným zdrojem antioxidantů, které nabízejí ochranu před podporou zdraví vlasů a zdraví pokožky.

(Prohlášení: Ve společnosti Health Shots se neustále snažíme prolomit nepořádek pro naše čtenáře. Všechny uvedené produkty jsou pečlivě vybírány redakcí, ale před použitím se řiďte svým uvážením a názorem odborníka. Jejich cena a dostupnost se může lišit od čas zveřejnění. Pokud si něco koupíte pomocí těchto odkazů v příběhu, můžeme získat provizi.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *