July 22, 2024

Šéfkuchař David Burke přináší restauraci Red Horse do starého Bernards Inn


4 minuty čtení

hrát si

Slavný šéfkuchař David Burke vzpomíná na první den uzamčení COVID-19 v New Jersey. Vzhledem k tomu, že vlastní 19 restaurací po celém světě – včetně Orchard Park ve východním Brunswicku a 1776 v Morristown – to není překvapující. Jeho podnikání mělo být brzy v ohrožení.

Ten osudný den si ale pamatuje i z jiného důvodu. Tehdy se zamiloval do obrazu červeného koně od Tuana Trana, který objevil v umělecké galerii v New Hope v Pensylvánii. Koupil to na místě a řekl: “Jednoho dne to bude jedno z mých log.”

Dnes je to tak. Větší verze tohoto obrazu, rovněž od Trana, visí v hale nového Red Horse, kde dříve sídlil 116letý Bernards Inn.

Otevřeno každý den od 17:00 a sleduje atmosféru míst Red Horse v Rumsonu a White Plains v New Yorku. Slavnostní otevření se bude konat v termínu v listopadu, kdy již nebudou omezeny rezervace a budou otevřeny všechny prostory restaurace.

V červenci Burke uzavřel partnerství s majitelem hotelu Bernards Inn, Hampshire Destination Properties, LLC, dceřinou společností The Hampshire Companies. Poslední tři měsíce strávil přeměnou jídelního prostoru známého jako galerie; oblast baru; luxusní jídelna (otevřená v listopadu); a sklep pro 100 míst (otevření v listopadu), dříve známý jako Stříbrný trezor a spíž vína.

V březnu 2024 začne řídit hotel s 20 pokoji, první pro Burkeho.

“Bernards Inn je jako maják pro město Bernardsville,” řekl Burke. „Nechtěli jsme ztratit ze zřetele to, čím byl Bernards Inn kdysi. Chceme jen pokračovat ve vytváření skvělého a přivést ho do moderní doby s naším stylem jídla a designu.“

Burkeův tým zcela „vykuchal“ a přestavěl jídelní prostory a bar, řekl. Byla odstraněna stoupací schodiště a plošiny. Je nyní lehčí a jasnější, s novým osvětlením a nástěnnými svítidly.

Ve vstupní hale byl instalován 10místný skleněný stůl s kmenem indonéského stromu a kořenovou základnou pro ochutnávky šéfkuchařů a další akce.

Nový bílý bar s mramorovou deskou s 22 místy a bílými barovými stoličkami a banketami je nyní obklopen původními tmavě hnědými lištami hostince, okny a krbem od podlahy ke stropu.

Galerii zaplňují kývnutí na jezdce s tapetami s červenými a bílými koňmi, detaily kožených řemínků a náladovými malbami koní. Některá umělecká díla pocházejí z původního Bernards Inn, vhodného pro Bernardsville, protože v blízkosti se nachází nadace amerického jezdeckého týmu a závod Far Hills Race Meeting.

Formálnější hlavní jídelna za galerií bude pravděpodobně pouze prostorem s předem stanoveným menu s dress codem, řekl Burke.

V přízemí bude The Bernie v bývalém sklepě vinárna, neformální restaurace a zábavní místo s příjemnou atmosférou a eklektickou výzdobou psa St. Bernards, řekl Burke. Nabídne komediální pořady, živou hudbu, večeře u vína, trivia noci a večeře Burke’s Dining in the Dark.

Na jeho vinném lístku budou rozlévaná méně známá vína.

Příští rok na jaře Burke také aktualizuje banketovou místnost s 200 místy k sezení svými podpisy, řekl.

Halloweenská zábava: Těchto 5 halloweenských atrakcí Central Jersey je plných strašidelného vzrušení

„Rudý kůň“… odchází [the cuisine open] k výkladu a je to moderní americká restaurace, která se specializuje na červené maso,“ řekl Burke. „Je v tom trochu macho, ale také ženskost a krása koní. Jméno má styl a eleganci.“

Stejně tak menu, které zahrnuje místní suroviny, jako je kuře z Griggstown Farm v Princetonu, až po mezinárodní suroviny, jako jsou lanýže z Itálie. Některá jídla zahrnují Dover sole; skalní krevety a špagety z královského kraba; kachní prsa uzená čajem; a Burke’s US patentovaná růžová himalájská sůl sušeného prvotřídního hovězího masa (přikývnutí, že růžová himalájská sůl je všude).

Mezi dezerty patří plechový dort, což je čokoládový dort v plechovce pečený na zakázku. Než se upeče, strávníci si mohou vyzkoušet ruční mixér a ochutnat těsto bez vajec.

Hosté si také mohou přidat hotelový pokoj a půl láhve vína na svou kartu za 239 až 279 USD.

Drunkin Pumpkin to Devil’s Juice: Nenechte si ujít tato podzimní piva v pivovarech Central NJ

Bernards Inn je již dlouho uznáván pro svůj výběr vín společností Wine Spectator a dalšími organizacemi. Red Horse bude i nadále nabízet rozsáhlý vinný lístek s lahvemi z roku 1897.

Nad tím vším stojí Tranův obraz Red Horse, který Burkeho inspiroval, když visel v jeho domě.

“Mluví s tebou,” řekl Burke. „Je to nadčasový kousek. Není to nejsexy obraz, ale má toto tvrzení – a to prohlášení pro mě bylo něco, co bylo dlouhotrvající a silné. … To chcete v restauraci.“

Jít: 27 Minebrook Road, Bernardsville; 908-766-0002, redhorsebydb.com/restaurant-bernards/.

Kontakt: [email protected]

Jenna Intersimone je členkou týmu USA TODAY NETWORK New Jersey od roku 2014, poté, co se po vytvoření svého oceňovaného cestovatelského blogu stala blogerkou a reportérkou. Chcete-li získat neomezený přístup k jejím příběhům o jídle, pití a zábavě, přihlaste se nebo aktivujte svůj digitální účet ještě dnes. Můžete ji také sledovat na Instagramu na @seejennaeat a na Twitteru na @JIntersimone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *